• Życzenia Bożonarodzeniowe

• 22.12.2021
        • Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie składa najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2022

• Nauczanie zdalne

• 16.12.2021
        • Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie informuje, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 2301).

1. W dniach 20 XII 2021 r. – 9 I 2022 r. klasy I -VIII uczą się zdalnie.
          2. Plan pracy szkoły i rozkład zajęć w klasach I-VIII  oraz plan pracy oddziału przedszkolnego nie ulegają zmianie.
          3. Wszystkie zajęcia prowadzone są na platformie TEAMS ( lekcje, zajęcia pozalekcyjne – wyrównawcze, PPP, dyrektorskie, specjalistyczne itd. ).
          4. Pracujemy wg dotychczasowego planu w realnym czasie pracy każdego nauczyciela i każdej klasy, nie przewiduje się w tej mierze żadnych odstępstw.
          5. Lekcja online w klasach I-VIII trwają maksimum do 45 minut.
          6. Podstawą obecności ucznia jest zalogowanie się w TEAMSIE ( udział w lekcji ) i odbiór wiadomości od nauczyciela w realnym czasie trwania lekcji. Nie dopuszcza się dowolności czasowej w tym względzie. Strategie pracy/nauki z dziećmi z rodzin wielodzietnych, należy ustalać z wychowawcą klasy i nauczycielem przedmiotu.

O rozwiązaniach decydują: wychowawca, nauczyciel, rodzice.