• III miejsce w Turnieju BRD

• 28.04.2022
        • W rozegranym dziś Turnieju BRD III miejsce zajęła drużyna  z rocznika 2010 i młodsi w składzie

Lena Łuczyńska

Magdalena Reliszka

Dominik Szyller

Lena Łuczyńska została najlepszą zawodniczką całego turnieju.

W grupie starszej nasaz drużyna w składzie Zofia Grabowska, Aleksandra Senderecka, Arkadiusz Wypych zajęła IV miejsce.

• 26.04.2022
        • Dzień Ziemi obchodzony w dniu 22 kwietnia to największe ekologiczne święto świata. Tegorocznym motywem przewodnim jest hasło „Inwestujmy w naszą planetę”. Ma ono zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w ochronie środowiska poprzez działanie i inwestycje na rzecz klimatu i ekologii.

Nasza szkoła również corocznie włącza się do takich działań, aby uświadomić wszystkim, że tak naprawdę, każdy może przyczynić się do poprawy jakości życia na Ziemi. Tego dnia zaplanowane działania odbyły się zgodnie z planem.

Plan Dnia Ziemi

Szkoła Podstawowa w Boryszowie 2022

Ekokonkurs na platformie Eduelo dla uczniów klas 0-VIII.

„Eko-koszulka” zajęcia  plastyczne, w których uczniowie stają się projektantami własnej aplikacji na koszulce.

Hortiterapia- aktywne zajęcia w ogródku szkolnym.

Sianie ziół, kwiatów, sprzątanie ogródka szkolnego.

• Życzenia Świąteczne

• 15.04.2022
        • Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
          przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
          Radosnego, wiosennego nastroju,
          serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
          oraz wesołego "Alleluja".

Życzy Dyrektor i Grono Pedagogiczne
          Szkoły Podstawowej im. J. Porazińskiej w Boryszowie.

• Anastasiia Roman finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego

• 07.04.2022
        • Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica naszej szkoły Anastasiia Roman została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego. Warto podkreślić, że kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w których mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych. Uczestnictwo w nich wymagało od uczennicy zaangażowania i wielu godzin pracy. Gratulujemy Anastasii i życzymy dalszych sukcesów.